LCD Displej + Dotykové sklo Samsung Galaxy J3 J320F

Nový neoriginálny Aftermarket PRO OLED displej s dotykovým sklom, bez rámu. Vhodný pre tých, ktorí preferujú cenovo dostupné riešenie a sú ochotní obetovať niektoré funkcie...
Doporučená ponuka Lemes.sk

Na sklade • Viac variantov3,4 €97 % • 1 033 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant0 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov4,2 €91 % • 4 237 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,5 €94 % • 2 407 recenziíĎalšie informácie

presne sadol, funguje, lepka pod displej drzi

• , zakúpené v Mobil-GSM.sk

Presne takto si predstavujem možnosť výmeny dielu i samoopravou doma lebo je to proste. Predajca odoporučil lepidlo i velkosťou objemu čo skutočne stači na min 10 dalších displejovšem ale podľa mňa 20. Produkty V tejto fi. mi bolo vhod pre náradie a teraz po namontování i pre taky diel aky je potrebný. Myslím že tu funguje i spätná väzba v podobe porady a to čini znovu sa vrátiť. Treba sa iba zamyslieť nad dopravou jeden nestačí prepravca k výběru. Jan

• , zakúpené v Lemes.sk

• šlape ako má i predajca DAL do pozornosti aby sme si dispej najrv vyskúšali prv než ho "prilepíme" to je múdre
    • velmi jednoducha samooprava
    • nemá lepku na nalepenie displeja /obojstrannú/ o šasi mobilu teda ho treba kupiť hned čo som nevedel a predajca to nedáva do pozornosti, čo treba doplniť inak to je výborné

Nový neoriginálny Aftermarket PRO OLED displej s dotykovým sklom, bez rámu.

Na ilustračnom obrázku je originálny displej. Neoriginálny Aftermarket PRO OLED displej nemusí obsahovať všetky malé diely, ktoré sú viditeľné na obrázku.

O kvalite Aftermarket PRO

Vyrobený treťou stranou, nie priamo výrobcom zariadenia.

Má odchýlky vo funkcionalite, kvalite alebo vzhľade.

Nižšie uvedené výhody a nevýhody sú v porovnaní s pôvodným displejom od výrobcu.

Výhody:

Zachovaná funkcia čítačky odtlačkov prstov, senzor priblíženia a osvetlenia

Lepšie pozorovacie uhly ako pri Aftermarket TFT displeji

Lepší jas a kontrast ako pri Aftermarket TFT displeji

Podporuje Allways on displej

Nižšia spotreba batérie oproti Aftermarket TFT displeju

Nízka cena

Nevýhody:

Znížený jas

Nižšie rozlíšenie

Nižšia spoľahlivosť

Širšie rámčeky okolo displeja

Pokiaľ máte záujem o displej, ktorý má zachované funkcie, odporúčame vybrať displej v kvalite Genuine Service Pack (Original Service Pack).

Tipy pred výmenou:

Výmenu dielu by mala vykonávať kvalifikovaná osoba.

Na výmenu je potrebné špeciálne náradie.

Otestujte funkcionalitu dielu pred výmenou.

Pri výmene dávajte pozor na krehké časti konektorov.

Výmenu dielu sa snažte vykonať v suchom a bezprašnom prostredí bez priameho slnečného žiarenia.

Nezodpovedáme za žiadne škody spôsobené počas výmeny.

V prípade otázok nás kontaktujte cez chat.

Ak nemáte skúsenosti s výmenou displej kompletu, prineste zariadenie do FixServis.

Orientačnú cenu opravy si môžete overiť v sekcii Opravy a servis po špecifikácii konkrétneho typu zariadenia (značka zariadenia, model, výrobca) a chyby.

Definitívnu sumu za servisný úkon vám vie určiť po diagnostike zariadenia samotný technik. Produkt je vo farbe Black.

Na sklade • Viac variantov2,9 €92 % • 405 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantov2,1 €93 % • 942 recenziíĎalšie informácie

3zákazníci neodporúčajú produkt

presne sadol, funguje, lepka pod displej drzi

• velmi jednoducha samooprava
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • Viac variantov2,9 €92 % • 405 recenziíĎalšie informácie
    Do týždňa • Viac variantov2,1 €93 % • 942 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v FixServis

Všetko poriadku ako vždy - doporučujem všetkým....

• , zakúpené v Lemes.sk

Lcd je strašnej kvalite - síce kupujem neoriginalny produkt ale katastrofa čo sa tika kvalita - strašne krehké tenké a katastrofálnej kvality

ok

• Skoré doručenie.
    • Displej čo mi bol doručený mal hádam len desať farieb nefungoval dobre dotyk a keď som si aj chcel niečo na ňom prečítať tak som si musel telefón nakláňať do strán lebo sa displej zvláštne trblietkoval. S pozdravom váš EX zákazník Dušan Dunaj.

Odporúčam produkt len na vlastné riziko.

• , zakúpené v Lemes.sk

• Bol moc hrubý ten displej

• Skvelá kvalita tovaru

Som veľmi spokojná. Odporúčam každému.

• , zakúpené v Mobil-GSM.sk

Veľmi rýchle dodanie, displej prišiel v poriadku, spokojnosť