LCD Displej + Dotykové sklo Samsung Galaxy J3 J320F

TOP 42 v kategórii LCD displeje k mobilným telefónom

LCD Displej + Dotykové sklo Samsung Galaxy J3 J320F

- Originál LCD displej a dotyková plocha vo farbe: zlatá, biela a čierna - Vhodná pre tieto modely: Samsung SM-J320F Galaxy J3 2016, SM-J320FN Galaxy J3 2016  Dôležitosť...
Garantovaný nákup z LCD Partner

Na sklade • Viac variantov4,2 €91 % • 4 291 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €94 % • 2 413 recenziíĎalšie informácie

presne sadol, funguje, lepka pod displej drzi

• , zakúpené v Mobil-GSM.sk

Presne takto si predstavujem možnosť výmeny dielu i samoopravou doma lebo je to proste. Predajca odoporučil lepidlo i velkosťou objemu čo skutočne stači na min 10 dalších displejovšem ale podľa mňa 20. Produkty V tejto fi. mi bolo vhod pre náradie a teraz po namontování i pre taky diel aky je potrebný. Myslím že tu funguje i spätná väzba v podobe porady a to čini znovu sa vrátiť. Treba sa iba zamyslieť nad dopravou jeden nestačí prepravca k výběru. Jan

• , zakúpené v Lemes.sk

• šlape ako má i predajca DAL do pozornosti aby sme si dispej najrv vyskúšali prv než ho "prilepíme" to je múdre
    • velmi jednoducha samooprava
    • nemá lepku na nalepenie displeja /obojstrannú/ o šasi mobilu teda ho treba kupiť hned čo som nevedel a predajca to nedáva do pozornosti, čo treba doplniť inak to je výborné

• Originál LCD displej a dotyková plocha vo farbe: zlatá, biela a čierna
  • Vhodná pre tieto modely: Samsung SM-J320F Galaxy J3 2016, SM-J320FN Galaxy J3 2016

Dôležitosť dotykového skla u telefónu Samsung J320F Galaxy J3 2016

Hlavná funkčnosť dotykového skla je ovládanie mobilného telefónu. Veľmi často sa tak stáva, že dotyková plocha praskne a užívateľ je v obrovských ťažkostiach. Čo robiť v prípade, keď takéto sklíčko praskne?

Servis pre Samsung J320F Galaxy J3 2016

Ponúkame Vám predaj i servis. To znamená, že pri kúpy produktu môžete mať aj náš servis, stačí nám napísať a dohodnúť sa.

Dohodnite si preto s nami výmenu displeja, dotykovej plochy či skla. Ak sa na náročnú výmenu netrúfate a bojíte sa, že by ste mohli zničiť niečo viac než displej, treba flex káble, tak radšej zverte výmenu nám odborníkom.

Väčšina nových displejov majú práve súčasti aj dotykové sklo

Ak máte záujem, stačí nás len kontaktovať na mail: [email protected]

LCD displej je neoddeliteľnou súčasťou dotykové plochy a naopak

V minulosti to bývalo tak, že sa dalo veľmi ľahko oddeľte dotykové sklo u mobilu a vymeniť len ho. Avšak doba ide dopredu a pri prasknutí sklíčku je potrebné vymeniť displej.

LCD displej je ďalšou vrstvou tohto obrovského mechanizmu. Všetko funguje veľmi prepracovane a všetky dotyky, ktorý sami urobíte na displeji, tak musí v okamihu sekundy prepočítať daný čip. displej sa dá poškodiť mechanicky

LCD displej sa môže poškodiť mechanicky. Ak nechcete kupovať celý mobilný telefón, tak stojí za zváženie výmena dotykového skla aj s LCD Displejom. Ďalší dôvod pre obstaranie ochranného skla pre displej telefónu, pretože vďaka nemu môžete zachrániť nemalú investíciu do nového displeja.

Na sklade • 1 variant2,1 €96 % • 945 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode4,2 €91 % • 4 291 recenziíĎalšie informácie

3zákazníci neodporúčajú produkt

presne sadol, funguje, lepka pod displej drzi

• velmi jednoducha samooprava
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,1 €96 % • 945 recenziíĎalšie informácie
    Info v obchode4,2 €91 % • 4 291 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v FixServis

Všetko poriadku ako vždy - doporučujem všetkým....

• , zakúpené v Lemes.sk

Lcd je strašnej kvalite - síce kupujem neoriginalny produkt ale katastrofa čo sa tika kvalita - strašne krehké tenké a katastrofálnej kvality

ok

• Skoré doručenie.
    • Displej čo mi bol doručený mal hádam len desať farieb nefungoval dobre dotyk a keď som si aj chcel niečo na ňom prečítať tak som si musel telefón nakláňať do strán lebo sa displej zvláštne trblietkoval. S pozdravom váš EX zákazník Dušan Dunaj.

Odporúčam produkt len na vlastné riziko.

• , zakúpené v Lemes.sk

• Bol moc hrubý ten displej

• Skvelá kvalita tovaru

Som veľmi spokojná. Odporúčam každému.

• , zakúpené v Mobil-GSM.sk

Veľmi rýchle dodanie, displej prišiel v poriadku, spokojnosť