LCD Displej + Dotykové sklo HTC One 2 (M8S)

LCD displej + dotykové sklo HTC One 2 (M8S) máte u nás so zárukou 24 mesiacov. Oprava mobilov HTC je pre nás záľuba a radi Vám pomôžeme opraviť rozbitý displej na HTC One 2...
Doporučená ponuka mobilko.sk

Na sklade • 1 variant2,6 €100 % • 1 018 recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

Produkt nemá žiadne parametre.

LCD displej + dotykové sklo HTC One 2 (M8S) máte u nás so zárukou 24 mesiacov.

Oprava mobilov HTC je pre nás záľuba a radi Vám pomôžeme opraviť rozbitý displej na HTC One 2 (M8S). Stačí len display OBJEDNAŤ S MONTÁŽOU a postupovať podľa týchto pokynov: https://www.mobilko.sk/montaz-zakupenych-dielov

V nasledujúcej videoukážke si pozrite ako prebieha oprava displeja HTC One 2 (M8S):

Rozhodujete sa či využiť náš servis mobilov alebo lcd vymeniť svojpomocne? Pozrite si zjednodušenú kalkuláciu: výmena displeja HTC One 2 (M8S) cena + 10€ pri svojpomocnej oprave budete potrebovať: 1 hodinu času

• lepidlo T-7000 15ml
  • 5€
  • sada skrutkovačov
  • 3€
  • ROZDIEL CENY
    • 2€

Za cenu 2€ ušetríte min. 1 hodinu Vášho času a nepoškodíte si mobil ani zakúpený diel (HTC One 2 (M8S) displej) neodbornou opravou - našu prácu si môžete pozrieť na facebooku alebo youtube.

Na HTC One 2 (M8S) displej a sklo sú zlepené a preto nie je možná výmena skla na mobile bez displeja.

Kompletnú ponuku skiel, display screen, lcd, digitizer a touch glass HTC nájdete tu: https://www.mobilko.sk/displej-na-htc

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.